plánovaná štěňata

jaro/léto 2018


 

tervueren - na sport, k aktivní rodině

 

Pram Deabei , IPO1, HD:A, ED:A, SDCA1+2: N/N x Xai Deabei, HD:A, ED:A

 

rodokmen

krytí: 18.-19.4. 2018

 

 

Pokud vše dopadne, těším se na tenhle vrh...Pram je mladý pes plný energie a s čistou hlavou, extrémní kořistník s výborným sociálem. Xai je extrémně temperamentní fena, s obrovským nasazením pro aport a majitele, přirozeně přátelská, šílená do aportů, lovec, kořistník.
Oba se výborně doplňují v exteriéru. Očekávám velmi tmavá mahagonová štěňata vhodná na všechny možné psí sporty...pouze pro opravdové zájemce o plemeno a varietu

 

 

Štěňátka budou odchována u spolumajitelky Lenky Dohnalové u Zlína.

 

 


 

groenendael - pro sport, výstavy, k aktivní rodině

 

Starbuck de la Terre Sauvages, HD:A, ED:A x A3ch. Ykuk Deabei, 2nd FMBB, 3x FMBB, 3x EO, Mistr Republiky

předpokládané krytí: květen 2018?

 

Ženicha na naší "Kuky" hledáme prakticky její celý život, zatímco Ykuk závodí...Blíží se její druhý a poslední vrh, už jí je 7 let a celý život se věnuje agility. Přes všechny možnosti jsme nakonec nevybrali další agility star, ani superšampiona a dokonce ani psa z pracovní krve, či tervuerena...vybrali jsme mladého maďarského Sarbucka de la Terre Sauvages, který doma s rodinou hraje frisbee, zkoušel úspěšně vlohy pro pasení a má za sebou první výstavy (výborný, CAC z Klubvé výstavy Maďarsko). Je to úžasný temperamentní pes, s obrovskou chutí něco dělat, doma normální, přátelský, aportuje, tahá se, bez reakce na střelbu, ze zdravého vrhu, po dlouhověkých předcích. Krásný v exteréru, střední velikost, pevná kostra, výborný pohyb.

No a Kukyna? - je prostě správnou dcerou naší RE.Ich.Delphiny Erlander, IPO3 a úžasného černého RE.Ich.Charme Noir de la Closerie Yenda, IPO2 , polosestrou s.Ich. Prota Deabei, IPO3, ZVV3, FH2...a mnoha jiných... Vyniká energií a sportovním srdcem, má správný motor, přitom hodná a lehce ovladatelná. Je spíš menší velikosti, atletická velmi pěkná v exteriéru.

 

Očekáváme groenendaely i tervuereny, pouze pro aktivní majitele, co vědí co belgičák potřebuje.


     
         
home