tervueren jaro 2020

 

Pivo Deabei, BH x Navada Deabei, CSAU, TAN

 

rodokmen

 

 

krytí: 9.11.2019

narození: 8.1.2020

 

3 psi + 4 feny

 

štěňátka k zadání

 

Pivo Deabei, BH, HD:A, ED:A, spondy:0, SDCA1+2:N/N, připravován na MR1 (Diwan de Kerprigent, RING3 x s.r.Ut.Juki Tarkatan, IPO3) x Ch.Nevada Deabei, CSAU, TAN, HD:A, ED:A (s.r.Ch. Hooper Deabei, IPO3 x Isengard´s Drum)

Na jediný plánovaný vrh Nevady (Navada je především rodinným psem) jsem vybrala "mojí lásku" Piva.
Pivo a Nevada se skvěle doplňují v exteriéru, navíc spojení nepříbuzných linií po RE.Ich.Delphině Erlander, IPO3 a s.r.Ut.Juki Tarkatan, IPO3 se už osvědčilo.
Navada je rodinný pes v rodině Jana Bucherové v Praze, cestuje se svými majiteli po celé Evropě, je milým společníkem, která miluje hru - přirozená aportérka a zcela bez reakce na střelbu a ohňostroje. Pivo má čistou hlavu a naprosto vyrovnanou povahu, neustále dobrou náladu, pes co dělá pro majitele, s rychlou a razantní obranu. Oba jsou přátelští k lidem.
Štěňata z toho nebudou "TOP pracáci" ani "TOP výstaváci", ale stále budou "dost" krásní i šikovní, navíc první generace, která když se dobře "zúročí" může být velkým přínosem pro další chov především "výstaváků". Zároveň očekávám štěňata vhodná na všechny možné psí sporty (budou střední/menší velikosti), pouze pro aktivní fajn lidi se zájmem o plemeno.

Jedná se o externí vrh, štěňátka budou zapsána pod CHS Deabei, vychovávána v rodině v Praze, kam budu každý týden přijíždět fotit, mazlit a mučit


 

 
 
         
home