A3 - pracovní vrh -jaro 2018

 

Charon Deabei, 2x CACT, IPO3 x Finka Deabei , IPO3

 

rodokmen zde...

 

Krytí: 28.12.2017

Narození: 28.3.2018

3 psi + 5 fen

naši kluci: Amstel, Android, Atlas

naše holky: Active, Alpha, Andora, Apple, Aqua

Kombinace Charona a Finky... asi to nemohl být ani jinak.

Doplňují se, jak jen můžou, přitom oba parádní tervuereni. Finka plná drivu, nasazení, neskutečně rychlá, atletická a chtivá, silná aportérka, Charon silový pes, s "ringovou hlavou". Oba naprosto sociální, přátelští k lidem, zcela vyrovnaní, schopni žít nejen jako závodní psi, ale i jako parťáci v bytě, klidní posteli i v kenelkách. Oba úspěšně závodí na vrcholových soutěžích v IPO, kde dokáží i konkurovat nejlepším malinoisům.

Exteriérově jsou oba na pracovní krev velice typičtí, byť v pracovním typu. Vynikají velmi dobrým úhlením, pohybem, nasazením krku. Finka je malá a drobná, Charon je silný střední. K sobě nepříbuzní.

Charon i Finka pochází ze zdravých početných vrhů, kde se věnuje většina výcviku (Cholla - IPO3, CHolti - IPO2, China - IPO1, Chanuka - Mondioring2, FMBB, Farrel - IPO3, VS, Farka - IPO3, Frisko - policie SK) Charon je syn naší Juki Tarkatan a D'Jaksona de Nelly des Beaux Peupliers, RING3. Finka Karly z Polytanu a top pracovního psa Šampion práce Ulhana du Musher (video zde)

 

Očekáváme štěňata vhodná nejen na IPO/mondio/ring/NZŘ ale i na agility pro náročné, obedience. Pouze ale fajn lidem, co vědí co belgičák potřebuje.

Záznamy bereme už nyní.

 

videa Finka:

MČR CMC 2016 - poslušnost

MČR CMC 2016 obrana

videa Charon:
4 roky - souhrn - stopa/poslušnost/obrana

2017 - VS IPO ČKS -poslušnost

2017 - VS IPO ČKS -obrana

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
         
home