W - pracovní vrh - léto/podzim 2017

 

Heres du Cami de Catheric, RING 3 x Farka Deabei, IPO3

rodokmen zde...

 

Krytí: 18.6.2017

Narození: 18.8.2017

 

3psi + 1fena

 

kluci: Walko, Weres a Wifi

holka: Wasabi

 


Farka je sestra Finky, IPO3 a Farrela, IPO3, je střední velikosti, rodinný pes a prvním pracovní pes majitelky Anny Pavlů, přesto zvládli společně složit zkoušku IPO3. Farka žije v Německu.

Farka vyniká stejně jako její sourozenci rychlostí, drivem, razancí a výborným sociálem. Heres je vyštěpený z RINGových malinoisů, je tvrdý, ale stále ochotný s výborným sociálem. Vrh bude odchován v majitelky Farky (V ČR) a od 4 týdne se přestěhuje k nám.

 

Štěňátka z tohoto vrhu budou vhodná na IPO, MONDIO/RING, záchranařinu, ale i další psí sporty agility, obedience...

 

Rezervovat je možné už nyní...

 


 

 

X - pracovní vrh - podzim 2017

 

Cholti Deabei, IPO2 x Odeta z Labského přívozu, ZM

rodokmen zde...

 

Krytí: 18.7.2017

Narození: 15.9.2017

 

8 psů + 3 feny

 


Odeta je matka našeho S2 vrhu, je fenou naší kamarádky Ivy Kremlové, která ji má jako rodinného psa, s kterým také cvičí. Iva není a nechce být chovatel a tak nás požádala o zaštítení dalšího vrhu Odety pod naší CHS.

Vybrali jsme ženicha a zvolili tentokrát Choltiho Deabei, IPO2, OB1 (syn naší Juki). Oba se výborně doplňují. Cholti je naprosto vyrovnaný sebevědomý pes, tvrdý na obraně, ale zároveň velmi přátelský k lidem a absolutně nekonfliktní ke psům, s vynikajícím nosem, výbornou obranou, silný kořistník i aportér. Cholti je silný extrémně mohutný pes, kompaktní v těle s výborným úhlením. Odeta je temperamentní rychlá fena, aportérka (za míček by umřela), plná drivu a energie, v těle "střeďačka", s vynikajícím pohybem.

 

Očekáváme štěňátka s chutí pracovat, s výborným nosem, silným kořistnickým pudem - vhodná na IPO, MONDIO/RING, záchranařinu, do služby, ale i další psí sporty agility, obedience...

Štěňata budou odchována v Liberci u majitelky feny, budou skvěle socializovaná, odchovaná v rodině s dětmi. Každý týden budeme jezdit mazlit a fotit.

 

Rezervovat je možné už nyní...

 


 

 

 

 

 

 
 
 
         
home