pracovní vrh tervuerenů léto 2020

Giro de la Fleche de Cupidon, RING3 x Finka Deabei, IPO3

 

rodokmen

Datum krytí : 29.1.+30.+.2020

Datum narození: 1.4.2020

 

6psů + 1 fena

 

Giro de la Fleche de Cupidon, RING3 (Tobby du Domaine de la Jurence, RING3 x Eva de la Piece de l'Assaut - oba rodiče z pracovních malinoisů) x Finka Deabei, IGP3 (s.r.Ut. Ulhan du Musher, RING3 x Karla z Polytanu, police dog)

Na poslední vrh Finky jsme vybírali dlouho, ale nakonec jsme zvolili Gira...
Giro, téměř 9 let starý pes, s úspěšnými potomky ve Švýcarsku, nepříbuzný na všechno, co "pracovního" v ČR máme. Vyšší střední pes, kompaktního rámce, na delších nohách, krásným krkem, pěknou hlavou, maskou, černým okem, sytou barvou, vynikajícími skoky, sebevědomím, normální v sociálu. Otec Tobby du Domaine de la Jurence, RING3, vynikal krásnými skoky.

Jedná se o Finky druhý a poslední vrh. Finka malá lasička s velkým srdcem, která závodila ve vrcholovém IPU důstojně čtyři sezóny. Maminka tří velmi nadějných agility fen v ČR (Apple, Aqua a Andora Deabei ) by mohla dám opět zajímavá zvířata nejen na agility, ale samozřejmě i na sportovku, mondioring a další sporty.

 

Vrh bude odchován u nás.


pracovní vrh tervuerenů léto 2020

 

Gadjo du Fosseret , RING3 x Chanuka Deabei, MR2

 

rodokmen

Datum krytí : 8. + 9.2.2020

 

Na druhý a poslední vrh jsme se společně s majitelem Chanuky Robertem Šaškem shodli na Gadjovi. Oba ho sledujeme dlouho i jeho potomky.

 

Gadjo du Fosseret, RING3, sélectifs Ring 2015/2016/2018, CACT, HD:A (Derrec de Contrescarpe, RING3, OB1, HD:A x D's du Fosseret, HD:A, sebevědomá fena s vynikajícími zákusy) x Chanuka Deabei, Mondioring2, 2x FMBB, HD:A, ED:A, spondy:0, SDCA1+2:N/N, DM: normal (D'Jakson de Nelly des Beaux Peupliers, RING3 x s.r.Ut. Juki Tarkatan, CACT, IPO3, FMBB )

 

Gadjo je francouzský, dnes už 8,5 roku starý, velký pes, z čistě pracovní linie, se souměrným funkčním tělem, silnou ale slušně řezanou hlavou, dostatečnou srstí. Vyniká nejen silou zákusu a obranami, ale především rychlostí a ochotou. Má výborný sociál, je to vyrovnaný sebevědomý pes, normální v životě.


Chanuka je středoevrospký mondioringový fenomén :) Fena s velkým srdcem, stále dobrou náladou jakou měla její maminka Jukina, rychlou razantní obranou, výborným sociálem. Sestra Ch.Tr.Charona Deabei, IPO3, 2x FMBB, MS FCI, Choltiho Deabei, IPO3, Ch. Cholly Deabei, IPO3, Chiny Deabei, IPO3...a polostestra Pepsi Deabei, IGP3, FMBB, Prama Deabei, IGP3, Pluse Deabei, IGP3, Peppra Deabei, IPO2, Pierra Deabei (záchranářská licence SRN),...a mnoha dalších úspěšných.

 

Pouze pro vážné zájemce o pracovního tervuerena vhodného na "ringové" sporty, IGP/NZŘ, záchranařina, obedience, ale i agility, canicross...pouze fajn lidem.

 
 
 
         
home