vrh pracovních tervuerenů 2019/20

 

na sport, práci, pro aktvní lidi

 

Ouragan des Feux Farouches, RING3, CACT x Ulu iz Gratsiano, IGP3, CACT, r.CACT

 

rodokmen

 


krytí: 24.+25.9.2019

potvrzení březosti

narození:

 

 


Po opravdu důkladném hledáním toho pravého pro naší Ulu... jsme se rozhodili pro fantastického mladého psa s.r.Ut.Ouragana de faux Farouches, RING3, CACT, Mondio1 (Gecko de la Fleche de Cupidon, RING3 x Maguy de la Plaine des Cheyennes - čistá pracovní linie).

Ouragan je 21 měsíční fenomen... chovný a selektovaný ve Francii, pes který od 18 měsíců závodí v RING3 a umisťuje se na předních místech mezi nejlepšími malinoisi. Ouragan je sebevědomý pes, plný energie, s tvrdou, extrémně rychlou obranou, s čistou hlavou, normální sociálem, obrovskou ochotu dělat pro psovoda, normální v životě. Ouragan je střední velikosti, s velmi pěkným tělem, pěkným uchem, tmavým okem, hlava je velmi pěkně řezané na psa z pracovní linie. Jeho krev je nepříbuzná nejen na Ulu, ale na většinu pracovních tervuerenů.


Ulu is je vyjímečná fena, která má obranu jak nejlepší malinoisi a stopy, jak nejlepší němečtí ovčáci, fena, co pracuje pro mě, miluje mojí rodinu, kterou opravdu chrání. Je to opravdová fena...

Ulu je matkou - V Deabei - skvělého vrhu. Všech 9 štěňat má RTG DKK:A, RTG DLK:A

Přijímám záznamy pro vážné zájemce o pracovního tervuerena se silným sebevědomím, pro sport, pro práci, jako aktivního parťáka, pro IGP, RING sporty, záchranařinu, policii.

 

 

 

 

 

 
 
 
         
home