vrh tervuerenů léto 2020

Pivo Deabei, BH x Jch. Tambourine Deabei

 

rodokmen

Datum krytí : 8.5.2020

Datum narození: 8.7.2020

 

5 psů + 4 fenky

všichni rezervovaní

 

 

kluci: Jacek, Jam, Jappeloup, Jari, Joska

holky: Jáva, Jayda, Joko, Jula

 

 

Na první vrh Tambouriny jsme rozhodli pro Piva.

 

Jednoduše jsou spolu nepříbuzní a nádherní! Tamburina krásná veselá "blondýna" z nepříbuzného zahraničního krytí v Itálii a Pivo temperamentní pracant, čistá hlava, krasavec z pracovní krve a moje velká láska. Doplňují se spolu v exteriéru i povaze.
Moc se na ně těším...

Oba rodiče jsou zdraví: HD:A, ED:A, spondy: neg., OCD: N/N, otec SDCA1+2: N/N

Jedná se o kombinaci exteriérové feny a pracovního psa, linií které jsme už zkoušeli dát dohromady (vrh B3, vrh F3, vrh H3) - potomci naší Delphine x Juki Štěňata z takových spojení jsou stabilnější a sebevědomější než čistý "exteriérák", v exteriéru typičtější než čistí "pracáci".

 

Pouze pro aktivní zájemce, co vědí, co belgičák potřebuje.

 

Vrh bude odchován u nás.


pracovní vrh tervuerenů léto 2020

Viper Deabei, BH x Quality Deabei, BH

 

rodokmen

Datum krytí : 7.6.2020

Datum narození: 7.8.2020

 

4 psi + 3 fenky

kluci: Kansas, Klemm, Kodak, Kovy

holky: Kari, Karma, Katana

 

všichni rezervovaní

 

 

Moje jedna ze snových kombinací ...
Viper Deabei, BH (Iguan du Fosseret, RING3 x Ulu iz Gratsiano, IGP3, CACIT) x Quality Deabei, BH (Hubert Domaine D´Emyty, RING3 x Chanuka Deabei, Mondioring 2, 2x FMBB)


Viper je jeden nejlepších synů naší Ulu. Má silný kořistnický pud, ochotu k majiteli, je přirozeně sebevědomý, jeho obrana je opravdová, s plnými pevnými zákusy, zároveň je normální, sociální bez nervů.
Viper je střední pes, velmi atletický, s k krásnými skoky, stříbrná barva and velmi pěkně utvářená hlava i tělo na pracovní linii.
Quality Deabei je jediná dcera Chanuky Deabei, MR2. Je to sociální vyrovnaná, přátelská fena s velkým kořistnickým pudem, krásnými skoky. V exteriéru je menší velikosti. Společně s majitelkou Radkou ČErnochovou trénují záchranařinu a chodí kousat do ringo obleku pro radost. (Quality to samozřejě miluje).

 

Viper Deabei: HD:A, ED:A spondy:0, SDCA1+2: N/N , Povahový test CMC: 5555555, všech 9 sourozenců HD:A, ED:A
Quality Deabei: HD:A, ED:A, spondy:0, SDCA1+2:N/N, Povahový test CMC: 5555555, 6 sourozenců HD:A, ED:A

 

Spojení Vipra a Quality je vzdálená liniová plemenitba na TOP francouzského psa Tarzana de Favara, RING3, 3x Championat RING od France a Tixie du Domaine du Caméléon, oba jsou rodiče legendy Espoira du Mafran, 96x RING3...

 

Štěňata vhodná na různé sporty (IGP, RING sporty, záchranařina, canicross, obedience, agility...), ale pouze pro opravdové zkušené zájemce.

 

Externí vrh u Radky Černochové na Moravě.

 
 
 
         
home