pracovní vrh/pro sport, práci

 

 

externí vrh E3 Deabei

 

Vano Deabei x Farka Deabei, IPO3

 

krytí: 30.11 + 1.12.2018

narození: 27.1.2019

 

1 pes + 4 fenky

kluk: Emex

holky: Echo, Eliska, Ennie, Eza

 

všichni rezervovaní

 

 

Externí vrh pracovních tervuerenů s předpokladem drivu, sebevědomí, ochoty, výborného sociálu a zdraví.

Vano Deabei je syn Ulinky, mladý, teprve rok a půl starý pes, sebevědomý, opravdový, zcela vyrovnaný, tvrdé obrany, výborně rozdělané stopy s výborným stylem, ochotný dělat, milující rodinu. Povahový test CMC 5555555. Je postupně připravován na závody v IPU - video zde....
Farka jako rodinný pes se svou majitelkou Annou Pavlů, která do letošního žila v Německu, složila až zkoušku IPO3, vyniká drivem, ochotou a rychlostí, je to přátelská sporťanda. Farka je sestrou závodících Finky Deabei, IPO3 a Farrela Deabei, IPO3, kteří oba závodí již čtvrtou sezonu (Finka se kvalifikovala na VS IPO CKS 2019, Farrel na VDH IPO Championat všech plemen 2019 v Německu) a Friska Deabei - policejní pes SK.
Krevně jsou poměrně nepříbuzní, spojuje je až linie Nimby des Loups du Makenzie, RING3 (5-4), Světového vítěze Klemma vom Roten Falken (5-5) a Stoneda van de Duvetorre, IPO3 (5-4).

Pouze pro vážné zájemce o výcvik (IPO, NŽR, ring sporty, do služby, záchranařina, obedience, agility) o aktivního sebevědomého parťáka.

 


 

 

 

 
 
 
         
home