X - pracovní vrh - podzim 2017

 

Cholti Deabei, IPO2 x Odeta z Labského přívozu, ZM

rodokmen zde...

 

Krytí: 18.7.2017

Narození: 15.9.2017

 

7 psů + 3 feny

psi: Xabar, Xalbador, Xanadu,Xippo, Xi-Xao, X-man, X-treme

feny: Xantippa, Xcellence, Xena

 

volní už jen kluci...

 


Odeta je matka našeho S2 vrhu, je fenou naší kamarádky Ivy Kremlové, která ji má jako rodinného psa, s kterým také cvičí. Iva není a nechce být chovatel a tak nás požádala o zaštítení dalšího vrhu Odety pod naší CHS.

Vybrali jsme ženicha a zvolili tentokrát Choltiho Deabei, IPO2, OB1 (syn naší Juki). Oba se výborně doplňují. Cholti je naprosto vyrovnaný sebevědomý pes, tvrdý na obraně, ale zároveň velmi přátelský k lidem a absolutně nekonfliktní ke psům, s vynikajícím nosem, výbornou obranou, silný kořistník i aportér. Cholti je silný extrémně mohutný pes, kompaktní v těle s výborným úhlením. Odeta je temperamentní rychlá fena, aportérka (za míček by umřela), plná drivu a energie, v těle "střeďačka", s vynikajícím pohybem.

 

Očekáváme štěňátka s chutí pracovat, s výborným nosem, silným kořistnickým pudem - vhodná na IPO, MONDIO/RING, záchranařinu, do služby, ale i další psí sporty agility, obedience...

Štěňata budou odchována v Liberci u majitelky feny, budou skvěle socializovaná, odchovaná v rodině s dětmi. Každý týden budeme jezdit mazlit a fotit.

 


 

 

exteriérový vrh - podzim/zima 2017

 

pE. Rodin van Moned , HD:A, ED:A, BH, SPr.1 x India Deabei, HD:A, ED:A

rodokmen zde...

 

krytí: 18.-19.8.2017

narození štěňat: 21.10.2017

 

2 psi + 1 fena

 

kluci: Yperit a Ypo

holka: Ybonka

 

 

(1 pes stříbrný, 1 rezavý, fenka stříbrná)

 

 

Indie "Delphina" Katky Marglové. Je to taková Delphina (její babička)...je jí tolik podobná, s lepší srstí, ušima, laskavější povahou, prostě naše srdcová záležitost. S Katkou jsme se dohodly na jednom vrhu (jinak plní úlohu kámošky, rodiného cvičícího psa) a vybraly jsme skvělého psa z Holandska...

Rodin je elegantní, ale dostečně silný stříbrný pes, syn dlouhověkého Unira v. Sprangerhof, nejen krásný v exteriéru, ale naprosto skvělý v povaze - vyrovnaný, přátelský, pohodový, stejně jako Indie zcela bez reakce na střelbu, aportovací, přetahovací a rád plave.

 

Očekáváme štěňata vhodná na sport, výstavy i pro další chov - pouze vážným zájemcům o plemeno.

 

Štěňata jsou odchovávána u nás.

 

 


 

 

pracovní vrh

 

Espoir du Marfran, RING 3 x s.r.Ut. Juki Tarkatan, IPO3, CACT, wc FMBB

rodokmen zde...

 

krytí: 25.8. 2017

datum narození: 25.10.2017

 

1 fenka

 

Zuki Deabei :)

 

 

jediná fenka a rezerovaná

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
         
home