vrh tervuerenů - podzim 2019

 

na sport, chov pro aktvní lidi

 

Pram Deabei, IPO3 x Ch.BIS. Oliva Deabei, ZM, BH

 

rodokmen

 


krytí: 1.+2.7.2019

narození: 1.9.2019

 

2 psi + 5 holek

všichni rezervovaní

 

kluci: Finn, Focus

holky: Finta, Fire, Fixa, Fory a Friday

 

 

S radostí oznamuji krytí Olivy s Pramem Deabei...


Pram Deabei, IPO3 (Diwan de Kerpigent, RING3 x s.r.Ut. Juki Tarkatan, IPO3, CACT, FMBB 2015)
+ Ch.Ch.BIS. Oliva Deabei, ZM, BH (s.r.Ch. Hooper Deabei, IPO3 x s.Ch.Zea Deabei, ZM)

Pram...je jeden ze skvělých synů po naší Juki...má čistou hlavu, silnou přirozenost, je přátelský s lidmi, sebevědomý, normální ke psům, velmi temperamentní, se silným kořistnickým pudem a skvělým apetitem. Letos začíná závodit podle IGP3. Pram pochází ze skvělého vrhu 9 štěňat, kde jsou všichni zdraví - RTG DKK:A, RTG DLK:A, plnochrupí, skus nůžkový, všichni psi samci sestouplá varlata hned po narození. Jeho bratr Plus Deabei, má splěnou IPO3 (letos také začíná závodit dle IPO3 v Německu), jeho sestra Pepsi Deabei, IPO3 (závodí v Norsku + FMBB 2019), Pepper Deabei, IPO1, Pivo, Peanuts a Porto se připravují na Mondioring a Pierre je atestovaný záchranářský pes v Německu...Pram má také mnoho úspěšných polosourozenců ... Ch.Tr.Charon Deabei, 5x CACT, IPO3, 2x FMBB, FCI, Ch. , Chanuka Deabei, Mondioring2 - mnoho výborných umístění, Cholla Deabei, IPO3, China Deabei, IPO3, Cholti Deabei, IPO2 (8 z 9 štěňat rentgenováno a z toho 7x DKK:A, 1x DKK:B) a mladá Zuki Deabei (vyhledávač drog).
Pram je velice pěkný pes vzhledem ke své pracovní linii, vypadá jak vypadali tervuereni v sedmdesátých letech minulého století....je pevný, s krásnými liniemi hlavy a výrazem, souměrným uchem, výborně úhleným atletickým tělem, s výbornými skoky. Je otcem prvního vrhu s naší "exteriérovou" Xai Deabei, podobné krve, jako je Oliva. štěňata z thoto spoejní (B3 vrh), předčili naše očekávání...všichni vypadají velice typicky a všichni mají otevřený vyrovnaný přátelský character, s obrovskou chutí něco dělat..

 

Oliva je speciálně bláznivá fena :)...je plná energie, s naprostým nasazením pro majitele a práci, je odolná vůči bolesti (nejen při bojích s figurantem), bez reakce na střelbu a zvuky, naprosto šílený a oddaný aportér, přátelská k lidem. Oliva má víc nervů, je stále připravená něco dělat a díky špatné socializaci v prvním roce života, nemá sebevědomí, jak u psů preferuji, přesto jsem přesvědčená o jejích povahových prioritách. Velmi se mi také líbí její první vrh s.r.Ch.Grimmendans Nayko, IPO2 - vrh C3.

Oliva jako bonus je velmi krásná, silná mohutná fena, s krásnou siluetou, bohatým kvalitním osrstěním a skvělým výstavním pohybem.
Oliva je dcerou mé největší lásky s.r.Ch.Hooper Deabei, IPO3 (vnuk naší RE.Ich. Delphine Erlander, IPO3) a velmi silné ale stále elegantní feny s.Ch.Zei Deabei, ZM, ddcery naší s.r.Ich. Atu Ketunpolun, ZVV1, BH, LA2. Oliva je jediný pokračující potomek Zei.

 

Očekávám štěňata pro různé druhy sportů, pro aktivní lidi - milovníky tervíků, co chtějí se svým psem něco dělat.

 

 
 

 

 

 

 
 
 
         
home