pracovní vrh - "Y3" Deabei

malinois

 

Hammer z Polytanu x Navy des Plaines du Minervois, LA3, 2x, FMBB

 

rodokmen

 

krytí - 24.8.2023 - březost potvrzena ultrazvukem

datum narození: 25.10.2023

 

4 fenky

 

Externí vrh - Navy, fenka Viléma Čekajle, z luxusní ringové krve, závodící v agility, LA3, 2x FMBB.

Po domluvě s Vilémem který by si přejel po Navy dceru na agility, jsme se dohodli na jednom externím vrhu.

Navy je import z Francie, agiliťačka a parťák Viléma, pohyblivá, s normálním sociálem, plná energie a extrémním nasazení pro práci. Pochází z velmi zajímavé nepříbuzné ringové krve.
Než jsme se rozhodli Navy nakrýt, zkusili jsme s ní jednou obranu, abych věděla kam vrh směřovat. Bylo jí 5 let a poprvé kousala no a prostě kousala - plné pevné klidné zákusy, na krátý rukáv, bez jakékoliv reakce na cokoliv, bez nervů - byla skvělá!

A tak se vybíral pes, který by dal silná zvířata vhodná na IGP+NZŘ/ring sporty/službu a zároveň, aby feny z toho byly i vhodné anatomií i sociálem na agility. Vybírala jsem opravdu dlouho a hledala jsem - zdraví, nepříbuznost, sebevědomí, pohyb a energii.


Čím víc sleduji chov malinoisů, děsím se toho, jak jsou ti nejlepší příbuzní se všemi. Je to proti mému přesvědčení chovatele a tak jsem hledala, něco kvalitního, ale trochu dál od "hlavního" proudu v IGP/ringu, co by vyhovovalo našim představám. Byl mi doporučen Hunter z Polytanu z Rakouska a to hned z několika stran - fantastický tvrdý pes, střední velikosti závodící za Rakousko v mondioringu. Moc se mi líbil rodokmen - mateřská linie z Polytanu dala mnoho skvělých psů (ve finále i Karlu z Polytanu - zakladatelku pracáků v Deabei, matku Finky Deabei, babičku Jakubovi Apple Deabei, LA3, 2x FMBB ) a otec Edden tvrdý pes, kterého najdete v mnoha rodokmenech po celém světě. Jenže od chovatele Martina Totha jsem se dověděla, že Hunter loni v létě tragicky zemřel, leč má skvělého bratra, co sloužil u Maďarské policie, je chovný, plodný a zdravý...
A tak jsme přišli k Hammerovi z Polytanu - téměř osmiletý, střední velikosti a síly, plný energie, krásné skoky, silný kořistník, přirozeně plné pevné zákusy, vyrovnaný s čistou hlavou. Navíc jeho další sourozenec Harley slouží u policie v Maďarsku.

Jedná se o externí vrh Deabei - štěňata budou perfektně socializovaní, vymazlení a pro štěňata budeme hledat ty nejlepší majitele.
Vhodní na všechny možné psí sporty, ale samozřejmě i do služby.

Pouze normálním lidem!

 

 

 


 
 
         
home