pracovní tervueren - jaro 2022

externí vrh

 

VRH "Q"

Brixie Venuska, LA1 x Viper Deabei, IGP1, BH

 

rodokmen

Datum krytí: 5.2.2022

Datum narození: 6.4.2022

 

 

3 psi + 7 fen

kluci: Qai, Quark, Quest

holky: Quantity, Queen, Quera, Quinta, Quippy, Quota, Quaya

 

 

 

fenky ještě k zadání...

 

Oba rodiče zdraví... HD:A, ED:0/0, spondy:0, LTV:0, SDCA1+2:N/N, CJM:N/N Oba rodiče povahový test CMC: 5555555, vyrovnaní, ochotní, sebevědomí. Viper Deabei, IGP1 - připravován Vladimírem Košťálem na IGP2.

Viper je syn Ulu iz Gratsiano, IGP3, CACT, bratr Vana Deabei, IGP3 (Vicemistr republiky CMC 21, 2x CACT), Vampari, IGP3, Valnoota, IGP3, Viskyho, IGP3, Vuki, MR1, Vegeta, ZVV2 - celý V vrh HD:A, ED:0/0. Brixie Venuska se se svou majitelkou Míšou věnuje agility a rekreačně i sportovce... je dcerou Ch.Tr.Charona Deabei, IGP3, 5xCACT, úč. 2x FMBB, 1x MS FCI a vyštěpené Axy Cave Canin, IPO1...nese krev mimo jiné i Mastra de Alphaville Bohemia, WCh.Klemma Roten Falken...zároveň je polosestra naší Apple Deabei, LA3, "Pippi" od Jakub Štýbr. Brixie je sestra skvělé Bellona Venuska - HRD dog, rescue dog na Ukrajině.

 

Očekávám sportovní vrh, plný energie...na sportovku, záchranařinu i na agility... pouze lidem, co chtějí cvičit.

 

Štěňata budou odchována u majitelky Mirky Holečkové v Sezemicích, ale my u nich budeme každý týden :)


 

 

SPORTOVNÍ tervueren - jaro 2022

 

VRH "R"

Dartagnan, BH x Finta Deabei, BH

 

rodokmen

Datum krytí: 24.2.2022

Datum narození: 26.4.2022

 

 

 

5 psů + 3 feny

 

kluci: Ramses, Raven, Red, Ringo, Ronin

holky: Riga, Rosa a Roxy

 

 

 

Náš Dartagnan, BH měl nevěstu... Fintu Deabei, BH (Pram Deabei, IGP3, CACT x Ch.BIS. Oliva Deabei, ZM), sestru skvělé Fire Deabei, LA3, kvalifikované na FMBB 22 . Finta se věnuje všem možným psím sportům (záchranařina, flyball, sportovka) - je to šílená aportérka, s nasazením pro majitelku Andreu Grosmannovou.

Dartagnan je vyrovnaný, sebevědomý, pes s čistou hlavu, pracuje pro majitele, se silným focusem, razantní na obraně se silnými plnými zákusy, výborný nos na stopách. Střední silný pes, výborné tělo, skoky, pohyb, neustále plný energie, který, ale dokáže výborně doma odpočívat.

 

 

Štěňata vhodná na všechny možné psí sporty - agility, obedience, flyball, záchranařina, ale i sportovku, pouze pro opravdové zájemce o plemeno. Více info u majitelky feny Andrey Grosmannové a nebo na mě. .


 

výstavní vrh - léto 2022

 

VRH "S"

 

RE.Ch. Nayko Grimmendans, IPO2 x Tambourine Deabei

 

rodokmen

Datum krytí: 7.3.2022

Datum narození: 7.5.2022

 

 

 

5 psů + 2 feny

 

kluci: Sabaton, Simba, Sirius, Sony, Spok

holky: Safari, Sakura

 

 

 

Jeli jsme do Belgie za Naykem, dnes už osmiletým, vyzkoušeným plemeníkem, otcem mnoho výborných a zdravých vrhů po celém světě.

Nayko je elegantní pes s ideální hlavou a výbornou normální povahou + navíc se zkouškou IPO2. s.r.Ich.Ch. Grimmendans Nayko, IPO2 (s.r., SS, Ch. KENT d'Aquivelt x Ch. Grimmendans KACHET) x Jch. Tambourine Deabei (s.r.Ch.Irresistibile Mister Red dei Baci Rubati x Ilein Deabei) Oba se výborně doplňují.

 

Śtěňátka vhodná na výsta