home    
beata@deabei.com guest book
   
     
 
 
 

puppies

 


 

planned litter Q

 

Mch.Detania Victory, HD:A, ED:A, OCD: neg.(neofic), IPO3, ZVV3, TART 2 x Dancing Queen Borders of Sweetwood, HD:A, ED:A, OCD: neg.(neofic), IPO3, ZVV2

 

Mating: 14.3. 2017

Date of birth: 15.5.2017

2males + 2 females

 

 

males: Palo Deabei, Perseus Deabei

females: Panda Deabei, Paprika Deabei

 

 

Plánujeme poslední vrh naší Queeny...
...a po dlouhém hledání a rozmýšlení jsme nakonec zvolili opakované krytí a vybrali opět našeho Gogina. Nejsem příznivcem opakovaných krytí a celou dobu chovu jsem opakovala krytí jen 1x (v prvním se narodili jen dvě parádní štěňata), ale výsledky zdraví u našeho Ch vrhu jsou jedny z nejlepších po Queeně a zvířata z toho vrhu se mi velmi líbí.
Navíc Gogin je prostě fenomén... import z Anglie, z exteriérové linie, multišampion, všestranný pes s IPO3, ZVV3, Tart2, coursingová licence, flyball, ZVOP, přátelský sociální, vyrovnaný, bez reakce na střelbu a celý život zdravý (HD:A, ED:, OCD: ok - neofic) , stále plodný (10,5 let) s velmi pěknými zdravotními výsledky u svých potomků.

 

Očekáváme exteriérově pěkná štěňata na výstavy, temperamentní, bez reakce na střelbu, vhodná na různé psí sporty - obedience, agility, ale i sportovní kynologii v rámci zkoušek a zábavy. Pouze pro fajn lidi, co vědí co borderka potřebuje!


planned litter P

 

 

Darwin Árkosligeti, BH, IPO -R T B and FL B, HD:A, ED:A (Eryri Roi x Exam Midge) x Holka Deabei, HD:A, ED:A, OCD: neg.(neofic) ( Border Bay The Perfect Storm, LA3 x Apu Brown Tender Flash, ZVV1, RH-E)

 

 

Mating: July 2017

 

 

Po velmi dlouhém přemýšlení, za jakým ženichem s Holkou pojedeme, jsme se nakonec rozhodli jet do Maďarska...a to hned z několika důvodů...hledali jsme sebevědomého atletického hnědobílého zdravého psa, který se nám líbí vzhledově a zároveň je prověřený závody nebo zkouškami. Darwin zdravý silný dnes už devítiletý pes se věnoval záchranářskému výcviku, je extrémně přátelský, nekonfliktní, akční, se silnou vlouhou pro pasení (FCI i ISDS rodokmen) a nadšený do všeho, navíc nepříbuzný pro Holku a k českému chovu.

 

Oba rodiče jsou bez reakce na střelbu, přátelští k lidem, s vlohou pro pasení, pěknou stavbou těla a jsou zdraví.
Přijímáme záznamy pouze od vážných zájemců o hnědobílou borderku na sport (obedience, agility, záchranařinu).

 

 

Video poslušnosti zde

Video z tréninku agility (dělal jen pro radost): zde